TERMÍN UKONČENÍ PŘIHLÁŠEK JE 25. 8. 2020!

Cena

Pro brankáře spadající pod Středočeský fotbalový svaz: 3 600 Kč

Pro brankáře spadající mimo  Středočeský fotbalový svaz: 4 800 kč

V rámci podzimního bloku proběhne 12 tréninkových jednotek. Termíny, dny, místa a časy k jednotlivým okresům naleznete v závazné přihlášce. Na každém místě budou tréninky rozděleny do dvou, po sobě navazujících tréninkových jednotek, ze kterých si můžete vybrat tu, která je pro Vás časově přijatelnější.

Popis podzimího bloku

Pro koho je blok určen

Kategorie, na které se primárně zaměřujeme, jsou U9 – U15. V případě zájmu spolupracujeme i s kategoriemi mladších nebo starších brankářů. Tréninky pro začátečníky budou zaměřeny hlavně na správnou techniku chytání a koordinaci tak, aby byl pokrok co nejznatelnější. Zaměříme se i na základní druhy rozehrávek - rukou a nohou po zemi. S pokročilejšími a s brankáři, kteří jsou našimi stálými klienty, navážeme na dosavadní dovednosti. Zapojíme obtížnější prvky jednotlivých technik chytání i složitější formy koordinace. Nejdůležitější částí a náplní budou zápasové situace. Skupiny budou opět rozděleny dle věku a výkonnosti.

Doplňující informace o bloku

Součástí tréninkového procesu budou nejmodernější tréninkové pomůcky (odrazové, statické a ruční trampolíny, reflexní trny, nafukovací figuríny a také střílecí stroj EUROGOAL, který máme jako jediná brankářská akademie v České republice), jež pomáhají při simulaci různých zápasových situací nebo k rozvoji specifických brankářských dovedností.

Těšit se můžete taky na pravidelnou účast profesionálních prvoligových brankářů, kteří Vám předají své cenné rady a zkušenosti.

Infomrace o ceně

Pro brankáře, kteří svou klubovou příslušností spadají pod Středočeský krajský fotbalový svaz je cena po odečtení příspěvku od této organizace (1.200 Kč) stanovena na 3.600 Kč. Tato částka bude rozložena do 3 po sobě následujících faktur, a to vždy po 1.200 Kč. V případě, že se rozhodnete pro tréninky v jiném okrese než do kterého patříte, příspěvek od SKFS Vám bude ponechán v plné výši.

Pro brankáře mimo Středočeský krajský fotbalový svaz je cena 4.800 Kč, která bude rozdělena na 3 části po 1.600 Kč. Úhrady budou probíhat vždy až na základě námi vystavených faktur.

V případě, že Vám chybí pravidelné a kvalitní brankářské tréninky, doporučujeme abyste se s možností spolufinancování obrátili na Váš mateřský klub. Máme za to, že jestli klub zabezpečuje trenéra pro hráče, měl by se alespoň částečně podílet i na rozvoji brankářů. Brankářské řemeslo je zcela odlišné od toho hráčského a pro specifický rozvoj brankáře je brankářský trénink nevyhnutelný.

Prosím, berte v potaz, že přihlásit se dá pouze na celý blok bez ohledu na to, kolik tréninkových jednotek brankář absolvuje. Za dlouhodobé zranění způsobené mimo tréninky naší akademie neneseme odpovědnost a vyhrazujeme si právo na plnou úhradu celého bloku. V případě nemoci nebo neúčasti na tréninkových jednotkách si tyto jednotky můžete nahradit v jiných okresech a na jiných místech.