Popis JARNÍHO bloku

Informace k tréninkům

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá 60-90 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii a zaměření dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.

Registrace

Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Přihlášky do 20.3.2022 včetně.

Produkt performance goalkeeping

Tento produkt je primárně o práci s detailem. Tréninky obsahují především metodickou práci zaměřenou na správnou techniku chytání, koordinaci, taktiku a správné vyhodnocení zápasových situací. Tyto tréninky pravidelně natáčíme a sestřih společně s krátkým rozborem zasíláme rodičům a brankářům. Ve skupině jsou 4 brankáři na jednoho trenéra. Doba tréninku je minimálně 75 minut.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE KE DNI 20.3.2022.

Cena a platba

Cena se odvíjí od výběru produktu. Celková cena za 3 měsíce u produktu performance je 4.490 Kč. Platba bude rozdělena na 3 části.

  • Performance 1.497Kč/měsíc (cena vychází na cca 400 Kč za TJ)

Jarní blok bude v sezoně 2022/2023 probíhat kromě Středočeského kraje i v PRAZE. Soupis míst společně s adresami jednotlivých areálů, míst a časů naleznete v seznamu na této stránce níže, a to ve formě pdf. Blok bude obsahovat 12 tréninkových jednotek. Na trénincích se objeví i profesionální prvoligoví brankáři, kteří jsou patrony naší akademie.

Další informace

Přihlásit se dá pouze na celý blok, nikoliv na jednotlivé tréninky. V případě neúčasti si můžete trénink nahradit buď v jiný čas nebo na jiném místě. Přihlašujete se vždy na jedno konkrétní místo v daný den a čas, nikoliv na více míst v různých dnech a časech. Peníze za neabsolvované tréninky Vám nebudou vráceny.