UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK PRO STŘEDNÍ ČECHY JE KE DNI 10.9.2021. UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK PRO PRAHU JE PRODLOUŽENA DO 16.9.2021

Cena a platba

Cena se odvíjí od výběru produktu. Celková cena za 3 měsíce u produktu performance je 4.400 Kč, za produkt group&game 3.575 Kč. Platba bude rozdělena na 3 části.

  • Performance 1.467Kč/měsíc (cena vychází na 400 Kč za TJ)
  • Group&game 1.192Kč/měsíc.(cena vychází na 325 Kč za TJ)

Podzimní blok bude v sezoně 2021/2022 probíhat kromě Středočeského kraje nově i v PRAZE. Soupis míst společně s adresami jednotlivých areálů, míst a časů naleznete v seznamu na této stránce níže, a to ve formě pdf. Blok bude obsahovat 11 tréninkových jednotek. Na trénincích se objeví i profesionální prvoligoví brankáři, kteří jsou patrony naší akademie.

Popis podzimího bloku

Výběr ze dvou produktů

Produkt performance goalkeeping

Tento produkt je primárně o práci s detailem. Tréninky obsahují především metodickou práci zaměřenou na správnou techniku chytání, koordinaci, taktiku a správné vyhodnocení zápasových situací. Tyto tréninky pravidelně natáčíme a sestřih společně s krátkým rozborem zasíláme rodičům a brankářům. Ve skupině jsou 4 brankáři na jednoho trenéra. Doba tréninku je minimálně 75 minut.

Produkt group&game goalkeeping

Tréninky probíhají hlavně formou her simulujících různé zápasové situace. Zaměřujeme se spíše na komplexní brankářské prvky, technicko-metodická práce zde není prioritou. Výsledkem by mělo být především správné vyhodnocení jednotlivých zápasových situací. Kromě toho se snažíme zapojit do cvičení všechny gólmany tak, aby trénovali po celou dobu. Ve skupině pracuje maximálně 6 brankářů. Doba tréninku je 60 - 75 minut

Informace k tréninkům

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení, abychom mohli ručit za kvalitu našich služeb. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá 60-90 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii a zaměření dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.

Registrace

Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Přihlášky v rámci Středočeského kraje uzavíráme dne 10.9.2021 včetně. Přihlášky v rámci Prahy následně do 16.9.2021 včetně.

Začátek pro Prahu se posouvá v týdnu od 20.9.2021.

Další informace

Přihlásit se dá pouze na celý blok, nikoliv na jednotlivé tréninky. V případě neúčasti si můžete trénink nahradit buď v jiný čas nebo na jiném místě. Přihlašujete se vždy na jedno konkrétní místo v daný den a čas, nikoliv na více míst v různých dnech a časech. Peníze za neabsolvované tréninky Vám nebudou vráceny.