UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK je ke dni 27.3.2022 včetně

Základní informace

Jarní blok 2022 proběhne v 8 okresech Středočeského kraje a v Praze. Jejich soupis společně s adresami, místy a časy  naleznete v seznamu na této stránce níže, a to ve formě pdf. Obsahovat bude 6 tréninkových jednotek. Účast profesionálních prvoligových brankářů je kvůli situaci spojenou s covid-19 podmíněná souhlasem jejích mateřského klubu.

Cena a platba

Cena za jarní blok bude 4.490 Kč. Platba bude rozdělena na 3 části, a to po 1.497 Kč. Úhrady probíhají až na základě námi vystavené faktury, kterou Vám zašleme do e-mailu.

Registrace

Registrovat se můžete skrze náš formulář. Stačí vyplnit základní informace a přihlášku odeslat. Jako potvrzení slouží automaticky vygenerovaná odpověď, která Vám dorazí e-mailem. Přihlásit se lze nejpozději do 27.3.2022 včetně.

Další informace

Upozornění

Přihlásit se dá pouze na celý blok, nikoliv na jednotlivé tréninky. V případě neúčasti si můžete trénink nahradit buď v jiný čas, nebo na jiném místě. Přihlašujete se vždy na jedno konkrétní místo v daný den a čas, nikoliv na více míst v různých dnech a časech.

Informace k tréninkům

Tréninky probíhají dle naší koncepce. Všichni naši trenéři absolvují pravidelné školení tak, abychom mohli ručit za kvalitu naších služeb. Pracujeme ve skupině 4-5 brankářů na jednoho trenéra. Dbáme na individuální přístup. Tréninková jednotka trvá 75-90 minut, a to v návaznosti na věkovou kategorii a zaměření dané jednotky. Snažíme se najít rozumný kompromis mezi profesionalitou a zábavou tak, abychom u mladých brankářů prohloubili vztah k tomuto řemeslu.