UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK je ke dni 14.6.2021 do 20:00 hod.

Cena : 9.000 CZK (345EUR)

Kapacita   : 30 brankářů

Brankářský kemp je pouze pobytovou formou

Všichni patroni se na tomto kempu zúčastní osobně, zatrénují si s Vámi a proběhne s nimi beseda, kde se dovíte vše, co vás bude zajímat. Kromě toho vám dají rady, tipy a předají vám i svoje zkušenosti. Focení a autogramiáda jsou samozřejmostí. Na každém kempu budeme hrát o různé soutěže jako podepsané dresy a brankářské rukavice.

 

V případě, že by kvůli aktuální situaci, nebo vládním restrikcím spojením s pandemií covid-19 nebylo možné kemp pořádat, vrátíme Vám všechny finanční prostředky zpět na Váš bankovní účet, a to do 5 pracovních dní. 


Více informací (registrace, záloha, platba, instrukce, dokumenty, atd) naleznete v podrobném popisu v odkazu „detailní program a instrukce v pdf“

Další informace

V ceně kempu je zahrnuto:

 • 10 tréninkových jednotek
 • 5x oběd
 • 4x večeře, 4x druhá večeře
 • svačina, ovoce a pitný režim v neomezeném množství 
 • tréninkový set naší akademie (tréninkové krátké kalhoty a dres)
 • ubytování
 • doprovodné akce
 • regenerace

Popis

Doprovodný personál Na každém kempu máme odbornou výpomoc ve formě zdravotníka a vychovatelů, kteří zabezpečují kompletní servis a starostlivost o všechny účastníky. Jedná se hlavně o kontrolu zdravotního stavu, dodržování hygieny, čistotu pokojů, stravování, doprovod na tréninky, na hotel a další. Tím ulehčí našim trenérům, kteří se můžou věnovat a soustředit pouze na tréninkový proces čím se zvyšuje kvalita jednotlivých tréninků a také garance výsledku námi poskytovaných sportovních služeb. Ubytování Ubytování bude v hotelu Česká Hospoda v Heřmanicích – Jablonné v Podještědí. Kromě skvěle upravených travnatých hřišť je k dispozici nový hotel, restaurace, bazén, video-projekce, a to vše na jednom místě. Do tohoto areálu jezdí i profesionální fotbalové týmy jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Odkaz naleznete na : http://www.fotbalovasoustredeni.cz/

INSTRUKCE 

Příjezd : 30.6.2021 mezi 7:30 – 8:00

Adresa areálu : Česká hospoda – Heřmanice 116, 471 25 Jablonné v Podještědí 

Odjezd : 4.7.2021 mezi 16:30 – 17:00

Při příjezdu prosíme o odevzdání následujících dokumentů :

 • bezinfekčnost (potvrzena lékařem)
 • zdravotní způsobilost (potvrzená lékařem)
 • kopie kartičky zdravotního pojištění

Doporučujeme, aby jste si s sebou vzali následovné :

Věci na trénink (kopačky, brankářské rukavice, termo prádlo, tepláky, mikinu, šusťákovou bundu, věci osobní potřeby), hygienické potřeby (kartáček na zuby, zubní pastu, 2x ručník, 2x osušku), pantofle, tenisky, spodní prádlo, ponožky, pyžamo, plavky, léky, jestli je brankář pravidelným uživatelem, věci na pohyb v okolí hotelu. 

Další, důležité informace :

1, V případě, že nebude zálohová platba připsána na náš účet do 7 pracovních dnů od Vaší registrace, budeme nuceni Vás vyřadit. Důvodem je omezena kapacita účastníků a to počtem 30 brankářů. 

2,  příjezd, odjezd, kontakty, adresu hotelu a všechny potřebné informace naleznete na našich webových stránkách v sekci „Brankářské kempy“ – „Letní brankářský kemp Heřmanice 2021“ – kolonka „detailní program kempu a instrukce v pdf“.

PLATBA

Platba bude rozdělena na dvě části, a to následovně :

Zálohu ve výši 4.500 CZK (175EUR) , prosím, provádějte nejpozději do 7 pracovních dnů od Vaší registrace. Zbylou část ve výši 4.500 CZK (170 EUR) následně do 14.6.2021. 

V případě registrace mezi 7.6. – 14.6.2020 Vás prosíme o úhradu celé částky ve výši 9.000 CZK.

STORNO POPLATKY :

 • do 30.4.2021 ve výši 50% z ceny kempu
 • do 15.5.2021 ve výši 80% z ceny kempu
 • od 16.5. do 14.6. ve výši 100% z ceny kempu

 

Platební údaje :

 • číslo účtu : 3222052002/5500
 • IBAN: CZ6655000000003222052002
 • SWIFT: RZBCCZPP
 • NÁZEV ÚČTU : FOTBALOVA AKADEMIE SF

Jako variabilní symbol uvádějte datum narození brankáře ve formě DDMMRR. 

Příklad : 21.7.2008 (VS : 21072008). Do poznámky pro příjemce napište jméno a přimění brankáře/ky.

 

Další informace

Komu je brankářský kemp určen : Naše letní brankářské kempy jsou určeny všem brankářům a brankářkám, který chtějí rozvíjet a zdokonalit svoje dovednosti, schopnosti, komplexně se zlepšit v našem, brankářském řemesle a mají zájem posunout se na vyšší úroveň. Není důležité, jestli chytáte „ligu“, nebo „okres“, zařadíme vás do takové skupiny, která bude přiměřená Vašim aktuálním schopnostem a dovednostem, bude pro vás motivační a společně uděláme maximum proto, abychom se posunuli o úroveň výš. Kategorie kterým je kemp určen jsou primárně U9 – U21. Jakým způsobem pracujeme : Všechny tréninky probíhají dle naší koncepce, kterou jsme sestavili na základě zahraničních stáží které jsme absolvovali, a to v krajinách nejlepších světových soutěžích jako Švýcarsko, Anglie, Německo, Itálie, Belgie, kde jsme se učili a vzdělávali v takových velkoklubech jako jsou například FC Basilej, Club Bruggy, Hertha Berlín, TSG 1899 Hoffenheim nebo dokonce italský gigant Inter Milán. Na sestavení koncepce se společně s námi podíleli také zahraniční trenéři. Výsledkem každého kempu by mělo být prokazatelné a viditelné zlepšení jednotlivce, a to hlavně v oblasti techniky chytání, koordinace a základních brankářských dovedností. Jelikož většina mladých brankářů působí na amatérské úrovni myslíme si, že nejdůležitějším faktorem je to, aby měli brankáři svoje řemeslo rádi a to bylo jejich hnacím motorem k dalšímu zlepšování a zdokonalování. Proto tréninky a program kempu vedeme tak, abychom našli rozumný kompromis mezi profesionalitou, zábavou a mohli garantovat jak výsledek, tak i pocit z dobře odvedené práce a prohloubili jsme jejich vztah k tomuto řemeslu. Tréninkové skupiny : Brankáři na vyšší úrovni potřebují zcela odlišný tréninkový proces jako brankář – začátečník. Proto skupiny selektujeme tak, abychom nabídli co nejlepší servis všem brankářům různých úrovní a věkových kategorii. Skupiny jsou rozděleny po 3 a 5 brankářích na jednoho trenéra, a to dle věku a kvality. Tímto rozdělením, se snažíme nabídnout co možná nejindividuálnější přístup jak pro pokročilé, tak i pro brankáře, kteří zatím nemají moc zkušeností se specializovaným brankářským tréninkem. Všichni trenéři ovládají naší koncepci, mají požadované trenérské vzdělaní a také licenci, tím pádem poskytneme kvalitní službu jak brankáři – začátečníkovi tak i brankáři na vyšší, poloprofesionální, nebo profesionální úr