Skupinové - tréninky formou bloků

Patří sem základní filozofie tréninku dle naší koncepce, která se opírá o 3 nejdůležitější body: technika chytání (70%), koordinace (30%) a zaměření na detail. Dalšími důležitými aspekty jsou rozvoj rychlostních a reakčních schopností a také kopací techniky. Součástí tréninku je i simulace zápasových situací. Tyto tréninky probíhají vždy jenom formou kurzů. Skupinových tréninků se účastní brankáři z různých klubů i různých úrovní, to znamená, že brankáři mají porovnání i s jinými než jenom se svými kolegy z mateřského klubu.

Brankářské kempy
Razíto věk

Rozdělení do tréninkových skupin

Rozdělení do tréninkových skupin musí splňovat 2 aspekty: Věk a kvalita. S ohledem na to, aby bylo možné se lépe věnovat jednotlivcům, jsou jednotlivé skupiny vedené jedním trenérem tvořeny 3 až 5 brankáři a vždy tak, aby brankáři od sebe nebyly starší více než jeden rok.

Značka kvality

Klubové

Jedná se o spolupráci mezi akademií a konkrétním klubem. Naši trenéři dojíždí do klubu v pravidelných předem domluvených intervalech. Tréninky jsou určeny jenom pro brankáře daného klubu. Filozofie a systematický trénink v rámci klubové spolupráce jsou nastaveny podobně, ale ne úplně stejně jako skupinové tréninky. Máte zájem o klubový trénink?

Individuální

Připravujeme …

Letní a zimní
brankářské kempy

Připravujeme …

Přihlaš se na blok ještě dnes

Nezáleží, jestli chytáš ligu, nebo okres. Vysvětlíme, ukážeme a naučíme Tě, co obnáší brankářsky trénink. Budeme pracovat na tom, aby si se posouval vpřed. Tvoje cesta může začít i na okresní úrovni. Kupředu Tě budou posouvat hlavně Tvoje odhodlání, chuť, výdrž a tvrdá práce, nikoliv klubová příslušnost ani úroveň…