You are currently viewing Letní kempy 2022

Letní kempy 2022

  • Rubriky příspěvkuNovinky

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i naše letní brankářské kempy. Letos jsme si pro Vás připravili celkem čtyři letní kempy a to po celé České republice. Těšíme se na Vás v Ivančicích, Vratimově, Radvanicích, nebo v Královicích.

Na letních kempech nebudou chybět ani naši patroni.

Další informace

Komu je brankářský kemp určen: Naše letní brankářské kempy jsou určeny všem brankářům a brankářkám, kteří chtějí rozvíjet a zdokonalit svoje dovednosti, schopnosti, komplexně se zlepšit v našem, brankářském řemesle a mají zájem posunout se na vyšší úroveň. Není důležité, jestli chytáte „ligu“, nebo „okres“, zařadíme vás do takové skupiny, která bude přiměřená Vašim aktuálním schopnostem a dovednostem, bude pro vás motivační a společně uděláme maximum proto, abychom se posunuli o úroveň výš. Kategorie kterým je kemp určen jsou primárně U9 – U21.
Jakým způsobem pracujeme: Všechny tréninky probíhají dle naší koncepce, kterou jsme sestavili na základě zahraničních stáží které jsme absolvovali, a to v krajinách nejlepších světových soutěžích jako Švýcarsko, Anglie, Německo, Itálie, Belgie, kde jsme se učili a vzdělávali v takových velkoklubech jako jsou například FC Basilej, Club Bruggy, Hertha Berlín, TSG 1899 Hoffenheim nebo dokonce italský gigant Inter Milán. Na sestavení koncepce se společně s námi podíleli také zahraniční trenéři.
Výsledkem každého kempu by mělo být prokazatelné a viditelné zlepšení jednotlivce, a to hlavně v oblasti techniky chytání, koordinace a základních brankářských dovedností. Jelikož většina mladých brankářů působí na amatérské úrovni myslíme si, že nejdůležitějším faktorem je to, aby měli brankáři svoje řemeslo rádi a to bylo jejich hnacím motorem k dalšímu zlepšování a zdokonalování. Proto tréninky a program kempu vedeme tak, abychom našli rozumný kompromis mezi profesionalitou, zábavou a mohli garantovat jak výsledek, tak i pocit z dobře odvedené práce a prohloubili jsme jejich vztah k tomuto řemeslu.